• 19.02.2024 15:15
        • 14 lutego Słoneczka obchodziły Dzień Zakochanych <3 z tej okazji wspólnie stworzyliśmy fotościankę, gdzie wykonaliśmy pełne miłości zdjęcia ;) były również inne aktywności, jak zabawy taneczne z serduszkiem czy wykonanie drzewka miłości. Wszystkie przedszkolaki życzą: DUŻO MIŁOŚCI NIE TYLKO W WALENTYNKI!
        • BAL KARNAWAŁOWY 2024

• 16.02.2024 15:16
        • 13 lutego w naszej grupie odbył się bal karnawałowy. Zabawom i śmiechom nie było końca. Dzieci zamieniły się w najróżniejsze postaci i świetnie odegrały swoje role. Mieliśmy również okazję brać udział w wielu konkursach i zabawach muzycznych z nagrodami :) Na koniec wyłoniliśmy króla i królową balu oraz osobę z najbardziej pomysłowym przebraniem. Czekamy na kolejny bal za rok!