• DZIEŃ KROPKI W JEŻYKACH

• 13.09.2024 18:35
        • Drodzy Rodzice,

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki, a już dziś nasza grupa Jeżyków świętowała to radosne wydarzenie. Dzieci tworzyły piękne prace plastyczne, brały udział w kreatywnych zadaniach i bawiły się w kropkowe zabawy ruchowe przy muzyce. Miały także okazję zrobić sobie zdjęcia w specjalnej kropkowej fotobudce!

Na zakończenie każdy maluch otrzymał medal i dyplom za udział. To był dzień pełen kolorów, kreatywności i uśmiechów. Dziękujemy za wspólne świętowanie!

• PRZEDSZKOLNE RYMOWANKI JEŻYKÓW

• 12.09.2024 20:29
        • Drodzy Rodzice!

Zapraszamy do odkrycia krótkich rymowanek, które na co dzień stosujemy w naszym przedszkolu! Dzięki nim maluszki rozwijają mowę, wyobraźnię i świetnie się bawią. Teraz możecie korzystać z naszych wierszyków także w domu – wspólna zabawa gwarantowana!

• POPOŁUDNIOWE ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

• 12.09.2024 20:28
        • Drodzy Rodzice,

Po zakończeniu zajęć w przedszkolu, popołudnie spędziliśmy na naszym placu zabaw, korzystając z pięknej pogody. Dzieci były pełne entuzjazmu, zwłaszcza podczas wyścigów samochodzikami, na których ścigały się z radością. To był wspaniały czas pełen śmiechu i ruchu na świeżym powietrzu!

• KĄCIK JESIENNY / PIERWSZE PRACE PLASTYCZNE JEŻYKÓW

• 12.09.2024 20:28
        • Drodzy Rodzice!
          W naszej grupie maluszków pojawił się wyjątkowy kącik jesienny!
          Dlaczego go stworzyłyśmy?
          Głównym celem jest rozwijanie wrażliwości dzieci na zmieniającą się przyrodę oraz wzbudzenie ciekawości do otaczającego świata.  Wspólnie poznajemy różne dary jesieni – kasztany, żołędzie, liście, a także rozmawiamy o tym, co dzieje się w przyrodzie o tej porze roku.
          Dzięki kącikowi dzieci uczą się przez zabawę: rozwijają zmysły, ćwiczą spostrzegawczość, a także doskonalą małą motorykę podczas tworzenia różnych jesiennych prac plastycznych (które mogą Państwo podziwiać na naszej gazetcesmiley).
          To świetna okazja do integracji i nauki poprzez doświadczenie!
          Zachęcamy do rozmów z maluszkami o ich jesiennych odkryciach w przedszkolu i poza nim!

• JEŻYKI - PIERWSZY SPACER MALUCHÓW

• 12.09.2024 20:26
        • Drodzy Rodzice,
          Z ogromną radością informujemy, że w miniony piątek nasze Jeżyki wybrały się na swój pierwszy spacer z wężem Edziem! Spacer odbył się przed obiadem i był doskonałą okazją, aby dzieci mogły poznać najbliższą okolicę przedszkola. Dla maluchów była to nowa, ekscytująca przygoda, a jednocześnie pierwszy krok w nauce bezpiecznego poruszania się w grupie.
          Nasza wierna pomoc – kolorowy wąż Edzio – świetnie sprawdziła się w tej roli. Każde dziecko trzymało się swojego uchwytu, co pozwoliło bezpiecznie i radośnie przemierzać okoliczne uliczki. Dzieci były zachwycone, podziwiając drzewa, budynki i inne ciekawe miejsca wokół przedszkola. Nie zabrakło zachwytu na widok kolorowych liści i radosnych pytań, które padały po drodze.
          Jako wychowawczynie jesteśmy bardzo dumne z naszych maluchów! Celem spaceru było nie tylko zapoznanie dzieci z otoczeniem, ale również nauka współpracy i dbania o bezpieczeństwo w grupie. Wszystkie Jeżyki świetnie sobie poradziły, a spacer dostarczył im mnóstwo radości.
          Cieszymy się na kolejne przygody, które na pewno przyniosą jeszcze więcej radości i wspólnej nauki!

• Gminne Przedszkole Publiczne w Kozach
          • ul. Akacjowa 8 i ul. Lipowa 7