• MYSZKI - PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

• 22.04.2024 23:28
        • Każdy mały i duży czeka z utęsknieniem na pierwsze oznaki wiosny, cieplejsze dni, pełne słońca i zazieleniony ogród. Także i my świętowaliśmy "Pierwszy Dzień Kalendarzowej Wiosny". Dzieci poznały piosenkę pt.: "Idzie wiosna polną drogą", wykonały opaski z kwiatów i motyli na głowę oraz ozdobiły sukienkę naszej Pani Wiosny, a po skończonych zabawach w sali przedszkolenj wybraliśmy się na poszukiwania wiosennych kwiatów w ogrodzie.
        • MYSZKI - CZYTANIE BAJEK PRZEZ LENKĘ

• 22.04.2024 23:28
        • Bardzo dziękujemy Lence Krawiec, absolwentce naszego przedszkola, za odwiedziny i przeczytanie w przedszkolu młodszym przedszkolakom bajki o przygodach Franklina. Dziękujemy za zaangażowanie i przyłączenie się do ogólnopolskiej akcji: "Cała Polska Czyta Dzieciom". Dziękujemy :)