• MYSZKI - DRUŻYNA KANGURA

• 01.10.2023 18:07
        • Drużyna Kangura przedszkoliada.pl - zajęcia sportowe, aktywizujące dla przedszkolaków.
          18 września 2023 r. dzieci 3-letnie z grupy "myszki" uczestniczyły po raz pierwszy w sportowych zajęciach pokazowych zorganizowanych specjalnie dla nich przez przedstawicieli "Drużyny Kangura".
        • MYSZKI-KONCERT ON-LINE Z KICI KOCIĄ

• 01.10.2023 17:57
        • Koncert Patrycji Lipińskiej muzyczno-edukacyjny on-line pt.: "Jestem sobie Przedszkolaczek" z gościnnym udziałem Kici Koci, która uczyła dzieci jak przechodzić na drugą stronę ulicy. Podczas koncertu dzieci tańczyły, śpiewały oraz poznały przedszkolne zwyczaje czyli Kodeks Przedszkolaka.
        • MYSZKI- NASZE ZASADY

• 24.09.2023 15:43
        • W drugim tygodniu przedszkola dzieci z grupy "Myszki" stworzyły kodeks z ważnymi zasadami obowiązującymi w grupie. Każde dziecko złożyło obietnicę, że będzie przestrzegało zasad i podpisało kodeks odciskiem palca.
        • MYSZKI- DZIEŃ KROPKI

• 24.09.2023 15:50
        • W dniu 15 września obchodzliliśmy "Międzynarodowy Dzień Kropki". Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Dzieci w tym dniu zapoznały się z opowiadaniem Petera Reynoldsa pod tytułem: „The Dot”, opowiadającym o historii Vashti. Dodatkowo tego dnia wykonaliśmy wiele ciekawych zadań z wykorzystaniem kropek a także zrobiliśmy pracę plastyczną.