• MYSZKI- KONKURS PLASTYCZNY

• 16.11.2023 09:34
        • Gratulujemy Tytusowi za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym „Pacynka, kukiełka teatralna”!!

Gratulujemy także Karolince za udział w konkursie!!

• MYSZKI - DZIEŃ DYNI

• 08.11.2023 04:01
        • Dzień dyni - święto zbiorów jesiennych. W naszej sali powstał piękny kącik przyrody, w którym dzieci zgromadziły, przyniesione z domu, różne rodzaje dyń. Wiedzą, że ważne dla zdrowia jest spożywanie warzyw i owoców. Poznały etapy wzrostu dyni i sposoby jej przetwarzania: "od nasionka do jedzonka". Przeliczały dynie, porównywały ich ciężar i wielkość oraz szukały w sali przedmiotów w kolorze pomarańczowym. Wykonaliśmy pracę plastyczną farbami. Nie zabrakło również pysznych smakołyków do degustacji.
        • MYSZKI - KOLOROWE PARASOLE

• 08.11.2023 03:15
        • W tym tygodniu rozmawiamy o pogodzie, która zmienia się razem z porą roku. Dzieci poznały symbole graficzne zjawisk atmosferycznych. Wiedzą, że należy ubrać się odpowiednio do panującej za oknem pogody. Wykonały pracę plastyczną z wykorzystaniem plasteliny, a także poznały piosenki:"Pogodowe ciasto" i "Hej, deszczyk pada".
        • MYSZKI - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

• 08.11.2023 01:57
        • 31 października 2023r. w grupie „Myszek” odbyło się wyjątkowe święto: "Pasowanie na Przedszkolaka". Podczas uroczystości z dumą mogliśmy oficjalnie powitać w obecności Pani dyrektor, rodziców i gości najmłodsze dzieci, które dzielnie postawiły pierwsze kroki na scenie i zaprezentowały przygotowany program artystyczny.
          Z okazji „Pasowania na Przedszkolaka” naszym najmłodszym przedszkolakom życzymy dużo radości ze zdobywania wiedzy, wesołej zabawy, nawiązania pierwszych przyjaźni w gronie nowych kolegów oraz wielu sukcesów i uśmiechu na twarzy, aby czas spędzony w przedszkolu był miłą przygodą.