• MYSZKI- DZIEŃ CHŁOPAKA

• 04.10.2023 09:41
        • W dniu 29.09.2023r. w naszej grupie obchodziliśmy dzień chłopaka. W tym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały "Sto lat" dla chłopców i żłożyły im życzenia. Wspólnie świętując ten dzień śpiewaliśmy piosenki i świetnie się bawiliśmy. Na koniec dnia chłopcy otrzymali medale, dyplomy i balony.

Życzymy chłopakom jeszcze raz dużo zdrowia i uśmiechu na twarzach!
        • MYSZKI- BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE

• 04.10.2023 09:36
        • W ostatnim tygodniu września dzieci zapoznały się z istotnym tematem- bezpieczeństwem na drodze. Zapoznaliśmy się z pojazdami poruszającymi się po ulicach. Dzieci dowiedziały się o najważniejszych przepisach ruchu drogowego, nauczyły się prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Przedszkolaki zobaczyły niektóre znaki drogowe i klasyfikowały je według kształtu. „Myszki” zapoznały się również z numerem alarmowym a także dowiedziały się, kiedy należy na niego zadzwonić i do kogo się dodzwonią.

• MYSZKI- DZIEŃ W PIŻAMACH

• 04.10.2023 09:25
        • W dniu 28 września "Myszki" wzięły udział w akcji charytatywnej ,,Dzień Piżamy’’ organizowanej przez fundacje "Gdy Liczy Się Czas". Bardzo dziękujemy rodzicom i przedszkolakom za zaangażowanie.
        • MYSZKI - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• 16.11.2023 22:24
        • Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka przebiegał na zabawach muzyczno - ruchowych i turniejach sportowych. Kiedy emocje już opadły dzieci wykonały prace plastyczną.