• Dzień w Piżamach - akcja charytatywna pod patronatem Fundacji Gdy Liczy Się Czas.

Już w najbliższy czwartek 28.09.2023 r. w naszym Przedszkolu odbędzie  się

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki oraz pracowników przedszkola do założenia piżam. Dlaczego piżama? – ponieważ dla wielu podopiecznych piżama stała się nieodłączną częścią codzienności. To, co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie.

Chcąc okazać wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom i ich rodzinom odbędzie się charytatywna zbiórka pieniędzy, z której cały dochód zostanie przekazany na konto Fundacji Gdy Liczy Się Czas, na budowę magicznego ośrodka

Mogwart - Mogę i Jestem Tego Wart!

Oznaczone puszki na datki, będą znajdowały się przy wejściach do Przedszkoli.

Z góry dziękujemy za okazane serce!