• I OLIMPIADA PRZEDSZKOLNA

• 26 września w naszej placówce odbyła się I Olipiada Przedszkolna. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem brały udział we wszystkich przygotowanych konkurencjach. Celem wydarzenia było promowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności fizycznej, a także umiejętności współpracy w zespole. Drużyny otrzymały dyplomy oraz gry planszowe, a każdy przedszkolak medal.
            Wszystkim uczestnikom  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
            Dziękujemy bardzo za organizację tego wydarzenia zaangażowanym nauczycielom
            i pracownikom UKS Kozy.

• AKCJA "PODZIELMY SIĘ KSIĄŻKAMI"

• Zapraszamy do udziału w  zbiórce książek pod hasłem: „Podzielmy się książkami"- zbiórka książeczek, z których dzieci już wyrosły. Akcja ma służyć promocji czytelnictwa książek, zachęcać do oddania książek, by po przeczytaniu nie leżały one na naszych półkach, lecz były w obiegu i mogły z nich korzystać dzieci.

Cześć z zebranych książek zostanie przeznaczona dla naszych przedszkolaków, a resztę przekażemy na akcję"Przyjaciel(nie )potrzebnej książki".

Zbiórka książek trwa do 26 kwietnia 2025r.

Zbieramy książki tylko dla dzieci. Uprzejmie prosimy o książki w dobrym stanie.

• Gminne Przedszkole Publiczne w Kozach
          • ul. Akacjowa 8 i ul. Lipowa 7