• ZAJĄCZKI - SIEJEMY KOPEREK

• 14.05.2023 22:16
        • Zajączki wzięły udział w akcji edukacyjnej #ZDROWOROSNA W. Legutko. To akcja dedykowana dzieciom. Najmłodsi uczą się, że uprawa roślin to nie tylko element zdrowego stylu życia, ale również świetna zabawa.
        • ZAJĄCZKI - KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY

• 30.04.2023 22:17
        • Zajączki brały udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym "Kubusiowi Przyjaciele Natury". Podczas zajęć dzieci nauczyły się troszczyć o środowisko naturalne, poznały podstawowe zasady ekologii, dowiedziały się dlaczego warto jeść owoce i warzywa oraz poznały korzyści płynące z ruchu.
        • ZAJĄCZKI - PODWÓJNA WYGRANA W KONKURSIE  - KWIECIEŃ 2023
        • ZAJĄCZKI - PODWÓJNA WYGRANA W KONKURSIE - KWIECIEŃ 2023

• 27.04.2023 21:12
        • Święta Wielkanocne już dawno za nami, a my chcemy pogratulować Zosi i Filipkowi zajęcia kolejno I i II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wielkanocna pisanka"  zorganizowanym przez Przedszkole nr 8 w Skierniewicach.
          Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!
        • ZAJĄCZKI - KOLOROWE EMOCJE - SPOKÓJ

• 27.04.2023 21:05
        • W ramach projektu "Kolorowe emocje" zastanawialiśmy się, co to znaczy być spokojnym, zrelaksowanym. Inspiracją była dla nas  książka "Jojo i joga" Ann Emily Davison -
          "Jojo jest niespokojną, ruchliwą króliczką, która nie umie usiedzieć na miejscu. Nawet praktykowanie jogi z dziadkiem nie jest w stanie powstrzymać jej przed ciągłym podskakiwaniem i chichotaniem. Pewnego dnia Jojo znajdzie się całkiem sama w cienistym i gęstym lesie? Co wtedy zrobi?..."
          Kolejne pozycje w jodze pomogły nam, tak jak Jojo, zmierzyć się ze swoimi słabościami i emocjami. Instrukcje zawarte w książce ułatwiły nam skupienie się oraz pomogły nauczyć się, jak się rozciągać, oddychać oraz wyciszać. Próbowaliśmy również zajęć jogi dostępnych na kanale YouTube - Happy Joga. Na pewno do nich wrócimy.
          Zwieńczeniem zajęć było wykonanie butelek antystresowych typu lawa.