• ZAJĄCZKI - DZIEŃ NIEBIESKI

• 05.06.2023 22:13
        • Za nami kolejne, już ostatnie, zajęcia związane z projektem "Kolorowe przedszkole". Tym razem Zajączki miały okazję zrobić eksperyment z pianką do golenia - "Pada deszcz", sensoryczny woreczek dotykowy, a także wspaniałe, wielkie bańki mydlane.
        • ZAJĄCZKI - PODSUMOWANIE REALIZACJI PROJEKTU "EKO FRAJDA" - MAJ 2023

• 31.05.2023 05:57
        • W mijającym roku szkolnym nasza grupa brała udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Eko Frajda”. Kolejno wykonywaliśmy zadania i prace plastyczno-techniczne z wykorzystaniem materiałów nadających się do recyklingu, upcyklingu (plastikowych butelek, słoików, wytłoczek na jajka, papierowych rolek, ulotek reklamowych, kartonowych pudełek) oraz  materiałów ekologicznych i naturalnych (np. szyszki, gałązki, liście itp.)
          Zrealizowaliśmy dziesięć zadań projektowych.
          Jedno z zadań projektowych zainspirowało nas do zorganizowania grupowego, rodzinnego konkursu plastyczno-technicznego  "Skarpeciaki" – wkrótce udostępnimy wyniki oraz fotorelację.