• ŻABKI - MUZYCZNY TYDZIEŃ

• 08.02.2023 15:40
        • Podczas tygodnia muzycznego żabki miały okazje grać na kolorowym pianinie, bawić się przy utworach muzyki poważnej oraz grać na instrumentach. Dodatkową atrakcją tygonia była wizyta pani Edytki, która opowiadała o muzyce i grała na gitarze. Dzieci uczestniczyły rówież w "Zimowym koncercie on-line" podczas którego tańczyły do utworów muzyki poważnej.
        • ŻABKI -PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT I WIGILIJKA GRUPOWA

• 22.12.2022 11:22
        • Grudzień w naszej grupie to czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Przez cały miesiąc dzieci starannie wykonywały świąteczne ozdoby, by udekorować sale, ubierały choinke, poznawały śwąteczne zwyczaje i tradycje oraz śpiewały kolędy. We wtorek dzieci złożyły życzenia i uczestniczyły w wigilijce grupowej.
        • ŻABKI- SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

• 19.12.2022 13:13
        • 14 grudnia odbyło się świąteczne spotkanie z Rodzicami naszych Żabek. Dzieci pięknie zaprezentowały krótki program z piosenkami i wierszem oraz wspólnie z Rodzicami wykonały prace, które na pewno ozdobią dom na Święta.

Życzymy Wszystkim spokojnych i wesołych Świąt !