• ŻABKI - PREHISTORYCZNY TYDZIEŃ

• 24.02.2023 16:17
        • Podczas tygodnia prehistorycznego dzieci uczestniczyły w różnych aktywnościach. Dzieci poznały tajniki pracy paleontologów, lepiły z masy solnej dinozaury oraz wykonały plakat przedstawiąjacy Park Jurajski.
        • ŻABKI - WALENTYNKI

• 24.02.2023 16:09
        • 14 lutego świetowaliśmy w naszej grupie Walentynki. Z tej okazji dzieci wykonały kartki i za pośrednictwem walentynkowej poczty obdarowały się wzajemnie pięknymi kartkami. heart
        • ŻABKI- BAL KARNAWAŁOWY

• 12.02.2023 15:43
        • Żabki aktywnie uczestniczyły w różnych aktywnościach przygotowanych z okazji balu w przedszkolu. Obejrzały również multimedialny koncert z zabawami muzyczno-ruchowymi.
        • ŻABKI - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• 08.02.2023 15:48
        • "Babcia i Dziadek kochana to para.
          Każdy przyzna bardzo dobrana.
          Jak to się stało, że kiedyś się poznali?
          I czy napewno też byli mali?
          Przenieśmy się w czasie do przedszkolnej sali,
          tam się nasi dziadkowie poznali"

Nasze Żabki w tym roku przygotowały występ z okazji Dnia Babci i Dziadka w formie wspomnień z życia dziadków z lat młodzieńczych. Wykonały także piękne preznty - ramki i kwiatki.