• ŻABKI - WYJŚCIE DO DOMU KULTURY

• 26.02.2024 13:04
        • 20 lutego wybraliśmy się do Domu Kultury w Kozach na spektakl "Baśnie Andersena". W ramach przedstawienia dzieci mogły zobaczyć inscenizacje do 3 baśni - "Świniopas", "Brzydkie Kaczątko" oraz "Nowe szaty króla".
        • ŻABKI - WALENTYNKI

• 15.02.2024 13:07
        • 14 lutego w naszej grupie obchodziliśmy walentynki. Z tej okazji dzieci uczestniczyły w różnych aktywnościach - kolorowały serca, bawiły się przy muzyce, tańczyły na serduszkowej gazecie i szukały serc do parcy. heart
        • ŻABKI - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• 02.02.2024 12:44
        • 1 lutego odchodziliśmy w naszej grupie Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z tej okazji przygotowały występ na którym zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Nie zabrakło też niespodzianki dla przybyłych gości - babcia i dziadek zatańczyli ze swoimi wnukami do piosenki "Nie chcę cię znać". Po występie dzieci obdarowały swoich dziadków laurkami.