• Mikołaj w Smerfach

• 10.12.2023 19:54
        • 6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość Święty Mikołaj.   Smerfiki powitały  Mikołaja piosenką . Spotkanie  minęło  w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami.
        • Zakończona realizacjia wyzwań z programu edukacyjnego  Akademia Bolka i Lolka- Kompetencje Przyszłości
        • Zakończona realizacjia wyzwań z programu edukacyjnego Akademia Bolka i Lolka- Kompetencje Przyszłości

• 10.12.2023 19:46
        • Smerfy wzięły  udział w programie „Akademia Bolka i Lolka- Kompetencje Przyszłości”. Dzieci poznawały różne historie bohaterów, poprzez zabawę i przygody nauczyły się jak radzić sobie w problemowych sytuacjach, wykazały się kreatywnością i odwagą. Przedszkolaki wykonywały szereg działań.
           Smerfy wykonały:
          - pudełko na skarby- rozwiązywanie problemów- scenariusz II
          - makieta kolejkowa -kreatywność scenariusz I
          - labirynt- rozwiązywanie problemów-  scenariusz III
        • Urodzinki Hiacyntki

• 10.12.2023 19:32
        • Uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego dla naszej Hiacyntki!