• MYSZKI - PRZEDSZKOLNY KONKURS NA MASKĘ KARNAWAŁOWĄ

• 11.03.2024 21:02
        • Dzieci z grupy myszki wzięły liczny udział w przedszkolnym konkursie plastycznym na maskę karnawałową. Dziękujemy rodzicom za motywowanie dzieci w procesie twórczym oraz składamy serdeczne gratulacje laureatom konkursu:

Leon Nowak - I miejsce
          Stanisław Borgosz - III mejsce
          Maja Greń
          Amanda Kos
          Maja Kubica
          Wiktoria Majewska
          Igor Skoczylas
          Karolina Szemlak

GRATULUJEMY

• MYSZKI- WALENTYNKI

• 17.02.2024 13:20
        • W dniu 14.02.2024r. świętowaliśmy Walentynki! W tym dniu poznaliśmy tradycje związane z obchodami święta a także wykonywaliśmy wiele ciekawych zadań: dopasowywaliśmy połówki serc, segregowaliśmy serca według koloru a następnie je przeliczaliśmy i sprawdzaliśmy, których jest więcej a których mniej, losowaliśmy imię kolegi/ koleżanki a następnie kolorowaliśmy laurkę. Wykonaliśmy również dwie prace plastyczne.
        • MYSZKI- BAL KARNAWAŁOWY

• 15.02.2024 15:15
        • W pierwszym tygodniu lutego rozmawialiśmy o tematyce karnawałowej. Dzieci dowiedziały się czym jest karnawał, poznały przykładowe przebrania, wykonywały zadania karnawałowe oraz wyszukiwały na plakacie określonych przebrań karnawałowych, segregowały balony według koloru i wielkości a następnie je przeliczały.

W dniu 02.02.2024r. odbył się długo wyczekiwany BAL KARNAWAŁOWY, na którym wszyscy świetnie się bawiliśmy!