• Dzień Edukacji Narodowej

• "Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!"

Beverly Conklin

• TEATR MOICH MARZEŃ W DOMU KULTURY W KOZACH

•    W dniu dzisiejszym nasze starsze przedszkolaki obejrzały wspaniałe przedstawienie pt. „O Kocie w butach przy wesołych nutach”, wystawionym przez Teatr Moich Marzeń. Występ bardzo podobał się dzieciom, były zachwycone bohaterami z bajki,  a tytułowy Kot w butach skradł serca wszystkich naszych przedszkolaków. Bilety na przedstawienie zostały zakupione z funduszu Rady Rodziców naszego przedszkola.

• Podziękowanie!

• Dnia 2 października w kęckiej czytelni odbył się kiermasz książek na rzecz Oliwierka Koman z Wadowic, który zmaga się ze śmiertelną chorobą SMA1. Z tego miejsca pragniemy Państwu gorąco podziękować za ogrom wsparcia podczas zbiórki książek, która miała miejsce na terenie obu naszych placówek - książek i bajeczek uzbierało się całe mnóstwo! Cała kwota ze sprzedaży książek zasili konto Oliwierka i  pomoże mu zawalczyć o lepsze jutro.