• Akcje charytatywne

• Zbiórka książek i zbiórka plastikowych nakrętek.

Drodzy Rodzice!

W bieżącym roku szkolnym nasza placówka postanowiła się przyłączyć do kilku akcji charytatywnych na rzecz dzieci, które potrzebują wsparcia w walce z chorobą.

Jedną z pierwszych takich akcji jest zbiórka książek dla Oliwierka Koman z Wadowic, który zmaga się ze śmiertelną chorobą SMA1 (rdzeniowy zanik mięśni). Koszt leczenia wynosi ponad 10 mln zł!

Książki ze zbiórki  będą sprzedawane na kiermaszach organizowanych na rzecz Oliwierka.

Zbiórka książek odbędzie się w obu naszych placówkach, zarówno w przedszkolu przy ul. Akacjowej jak i placu ks. Kochaja.

Książki należy składać w dniach 05.09-30.09.2022 w oznaczonych plakatem koszach, które pojawią się przy głównych wejściach obu przedszkoli.

Bardzo prosimy o „podzielenie się” z Oliwierkiem książkami, które zarówno Państwu jak i Waszym pociechom nie są już potrzebne, a nadal są w dobrym stanie.

Ponadto zachęcamy Państwa do udziału w akcji „Odkręcamy – Pomagamy” czyli charytatywnej zbiórki nakrętek na rzecz Oliwierka na ul. Akacjowej oraz na rzecz Bartusia na pl. Ks. K. Kochaja.

Dziękujemy!