• Terminy zebrań dla Rodziców

• Terminy zebrań dla Rodziców na nowy rok szkolny 2022/2023

Zebrania dla Rodziców wszystkich grup

odbędą się w dniu 30.08.2022r.

Przedszkole w Kozach przy ul. Akacjowej 8 :

Godz. 15.00 – grupa KACZUSZKI, grupa JAGÓDKI – sala gimnastyczna (zebranie z Dyrektorem, a następnie zebrania w salach z nauczycielkami grup).

Godz. 16.00 - grupa Wiewiórki, grupa Biedronki – sala gimnastyczna (zebranie z Dyrektorem, a następnie zebrania w salach z nauczycielkami grup).

Godz. 15.30 – grupa Muchomorki, grupa Motylki (zebrania w salach z nauczycielkami grup).

Godz. 16.00 – grupa Żabki, grupa Smerfy, grupa Pszczółki (zebrania w salach z nauczycielkami grup).

Przedszkole w Kozach przy pl. ks.K.Kochaj 2 :

Godz. 15.00 – grupa Słoneczka – sala gimnastyczna (zebranie z wicedyrektorem i nauczycielkami grupy).

Godz. 15.30 – grupa Myszki, grupa Kubusie (zebrania w salach z nauczycielkami grup).

Godz. 16.00 – grupa Krasnoludki, grupa Zajączki, grupa Kotki (zebrania w salach z nauczycielkami grup).

Wszystkich Rodziców prosimy o zapoznanie się z dokumentami regulującymi pracę przedszkola: Statut, Procedury, Koncepcja Pracy Przedszkola, Adaptacja, Warunki ubezpieczenia oraz odpłatność. W/w  informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „O nas” oraz „Dla Rodziców”.

• WYPRWAKA DLA PRZEDSZKOLAKA

• Wyprawka dla dzieci 3 letnich (leżakujących) z grup:

Kaczuszki, Biedronki, Jagódki, Wiewiórki

Przedszkole w Kozach przy ul. Akacjowej 8

1. Mała poduszka.
            2. Prześcieradło 60X140 z gumką nieprzemakalne na leżak (wzór na zdjęciu, prześcieradło dostępne np. na Allegro).
            3. Kocyk do przykrycia dziecka 90X120.
            4. Piżamka.
            5. Pantofle z białą podeszwą – najlepiej na rzep lub z gumką).
            6. Dwa małe ręczniki w rozmiarze 45x30 z pętelką do zawieszenia na haczyk.
            7. Kubek do picia wody w ciągu dnia – z możliwością mycia w zmywarce.
            8. Szczoteczka do zębów i pasta do zębów.
            9. Komplet ubrań na zmianę do zostawienia w półeczce dziecka.

Wszystkie rzeczy dla dziecka powinny być podpisane – imieniem i nazwiskiem. Ta część wyprawki możne być przyniesiona do przedszkola w dniu zebrania. Pozostałe informacje dotyczące dalszej części wyprawki będą podane Rodzicom na pierwszym zebraniu grupowym z nauczycielkami w dniu 30.08.2022r.

Wyprawka dla pozostałych grup przedszkolnych

Każdy przedszkolak w pierwszym dniu przedszkola musi mieć:

1. Pantofle z białą podeszwą – najlepiej na rzep lub z gumką).
            2. Dwa małe ręczniki w rozmiarze 45x30 z pętelką do zawieszenia na haczyk.
            3. Kubek do picia wody w ciągu dnia – z możliwością mycia w zmywarce.
            4. Szczoteczka do zębów i pasta do zębów.
            5. Komplet ubrań na zmianę do zostawienia w półeczce dziecka.

Wszystkie rzeczy dla dziecka powinny być podpisane – imieniem i nazwiskiem.

Pozostała informacja dotycząca wyprawki będzie podana Rodzicom na pierwszym zebraniu grupowym z nauczycielkami w dniu 30.08.2022r.

Wszystkich Rodziców bardzo prosimy o dokładne przeglądnięcie stanu czystości głowy dziecka przed przyjściem do przedszkola.