• ŻABKI- MOJA RODZINA

• 30.05.2022 11:19
        • W ramach tematu o Rodzinie dzieci przygotowały piękne prace z wykorzystaniem zdjęć rodzinnych.
        • ŻABKI-MAM TALENT!

• 23.05.2022 21:25
        • Kasia wzięła udział w Przedszkolnym Konkursie Mam Talent. Zaprzentowała wiersz i piosenkę. Gratulujemy talentu!
        • ŻABKI-POZNAJEMY MAJOWĄ ŁĄKĘ

• 23.05.2022 21:21
        • W ubiegłym tygodniu na zajęciach rozmawialiśmy o majowej łące. Dzieci miały okazje poznać mieszkańców łąki oraz rośliny, jakie mozemy na niej znalezć.
        • ŻABKI - POLA I PIOTRUŚ Z PRZYJACIÓŁMI POZNAJEMY ŚWIAT

• 12.05.2022 12:32
        • Nasza grupa wzięła udział w programie "Pola i Piotruś - z przyjaciółmi poznajemy świat. Program ten opiera się na budowaniu wartości wokół przyjazni. Pola i Piotruś to dwójka literackich przyjaciół, dzięki którym każdy dzień, nawet trudny będzie kończył się małym zwycięstwem i uśmiechem na dziecięcej twarzy. Dzieci poprzez realizowanie "wyzwań" ukierunkowane były na budowanie relacji społecznych, prace z własnymi emocjami oraz uczyły się odczytywać emocje rówieśników. Dzięki Poli i Piotrusiowi dzieci przekonały się, że wszystko staje się łatwiejsze, gdy ma się wokól siebie przyjaciół.