W kwietniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs międzygrupowy pt. ,,Recykludek", w którym wzięło udział 8 dzieci z naszej grupy. Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim wykonania tak pięknych, oryginalnych prac oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 
