W kwietniu obchodziliśmy w naszym przedszkolu ,,Niebieskie Igrzyska", podczas których odśpiewaliśmy wspólnie hymn i uczestniczyliśmy w rozgrzewce prowadzonej przez Minionka. Następnie Rybki kibicowały starszym grupom podczas różnych konkurencji sportowych.
