RYBKI
DZIEŃ SPORTU
- 07.04.2026 17:55
Dziś z okazji Dnia Sportu wybraliśmy się na salę gimnastyczną, aby trochę poćwiczyć. Podczas tego dnia m.in. naśladowaliśmy dzień sportowca, zwijaliśmy gazety za pomocą stóp, bawiliśmy się w kolory i murarza, ścigaliśmy się w sztafecie, odpoczywaliśmy i wyobrażaliśmy sobie, że leżymy na słonecznej łące. Na koniec zajęć każdy otrzymał złoty medal.

- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły

