RYBKI
KONKURS GRUPOWY ,,NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA"
- 06.04.2026 00:03
W marcu w naszej grupie odbył się konkurs na ,,Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną". Dzieci wykonały prace różnymi technikami, a każda z nich była piękna i wyjątkowa. Za udział w konkursie każdy otrzymał dyplom oraz wybrany przez siebie wielkanocny upominek. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły



