RYBKI
KOSZYCZEK Z PISANKAMI
- 05.04.2026 23:49
W marcu nasza grupa po raz kolejny wzięła udział w lokalnym konkursie na Koziańską Pisankę Wielkanocną. Dzieci z niewielką pomocą stworzyły piękny koszyczek wielkanocny, który podziawialiśmy wspólnie na wystawie pisanek w Pałacu Czeczów. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i rodzinom naszych Rybek za zaangażowanie i oddane na nas głosy.
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły

