RYBKI

RYBKI

    • Z FELUSIEM I GUCIEM POZNAJEMY EMOCJE
      • Z FELUSIEM I GUCIEM POZNAJEMY EMOCJE

      • 12.05.2025 13:04
      •  
      • W czwartek rozmawialiśmy na temat emocji, tego jakie są oraz jakie mogą mieć kolory. Podczas zajęć dzieci dobierały się w pary i pokazywały sobie wzajemnie różne emocje. Następnie rozmawialiśmy o tym, że każda osoba może pokazywać emocje w inny sposób. Na koniec czytaliśmy książkę i zastanawiliśmy się, co by było gdyby wszystkie emocje nagle zniknęły. Finalnie stwierdziliśmy, że każda z emocji jest potrzebna. smiley

      • Wróć do listy artykułów