RYBKI

RYBKI

    • ZAJĘCIA Z DOGOTERAPII
      • ZAJĘCIA Z DOGOTERAPII

      • 20.04.2025 21:04
      •  
      • W ubiegły czwartek już po raz drugi Rybki uczestniczyły w zajęciach z dogoterapii, na których poznały psa o imieniu Koka. Dzieci miały możliwość pogłaskania, przytulenia, nakarmienia tego wyjątkowego gościa. Oprócz tego dowiedziały się, np. w jaki sposób należy się zachować podczas spotkania z agresywnym psem, jak okazywać empatię i szacunek wobez zwierząt. Maluszki były bardzo zadowolone i z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia z Koką. smileyheart

      • Wróć do listy artykułów